Hakkımızda

Ay Bebek standart bebek ürünlerinin dışında, yenilikçi yaşam trendlerini düşünen, konfor ve sağlığı aynı anda isteyen anneler ve bebekleri için alternatifler yaratmak üzerine kurulmuş yepyeni bir markadır.

Öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz.
Ay Bebek nedir? neler yapar? ya da en önemlisi size ne gibi fayda sağlar?

Şimdi burada tüm sorularınıza cevap bulabileceksiniz. Sonuçta iş yapıyoruz birbirimiz tanıyalım değil mi? :)

Ay Bebek nedir?
Ay Bebek bebeğinizi beklerken yaşadığınız heyecandan tutun da, okula başladığı ilk güne kadar yanınızda olacak , size "bunu nerden buluruz ya"sorusunu bile sordurmayacak kadar ürün çeşitliliğine sahip, gerek kalite gerekse fiyat politikasıyla kalbinizin en güzel köşesinde yer edinmeyi amaçlayan bebek marketidir.

Kokusunu hissettiğiniz andan itibaren dünyanın en güzel hislerini yaşadığınız, uykusuz gecelere ve yorgun günlere rağmen her zaman varlığına şükrettiğinz bebeğiniz için en iyisi burada.

Ay Bebek neler yapar?
Öncelikle empati yapar. "Ben olsam bunu alır mıyım ?" diye sorar da sorar. "Bebeğim için bu iyi bir ürünmüdür?" sorusuna bırakın hayır demeyi sessiz bile kalıyorsa o ürünün adından bile bahsettirmez sitesinde. Öyle empatik ve sempatiktir.

Müşteri memnuniyetine önem verir. Her sorunuzu cevaplamaya, her sıkıntınızı çözümlemeye çalışır. "Ürünü sattık gitti bize ne" politikasına tepki olarak doğmuştur.

Kaliteden ödün vermeksizin geliştirdiği uygun fiyat politikasıyla anne/babaları mutlu etmeyi hedefler.
E Ticaret Ne gibi faydalar sağlar.
Küçük büyük demeden her ürünü, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde sipariş edebilirsiniz. Stoklarımızdaki ürünler siparişinizin ardından hemen kargoya verilir ve ürününüzü 3 gün içinde kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Ay Bebek Sizinle iletişim halinde olmaya bayılır. Bu nedenle 10:00 - 22:00 saatleri arasında sorunlarınızı ve önerilerinizi dinler. çözüm üretiriz

Ay Bebek
Misyonumuz

Anne ve babalara yardımcı olarak, bebeklerin mutluluğunu sağlamak. Bebeklerin ihtiyaçlarına cevap verecek keyifli, neşeli ve eğlenceli ürünler sunmak, bebeklerimizi ve bağlantılı olarak ailelerimizi mutlu ederek, yarınlara umut ve güvenle bakan, güçlü bir aile yapısı oluşturarak, ülkemize katkıda bulunmaktır.


Ay Bebek
Vizyonumuz

Hızla büyüyen yapımız ve hizmetimizle,Türkiye'nin en büyük Bebek Giyim ve online Bebek Giyim satış mağazası Olmaktır.

Ay Bebek
Temel Degerlerimiz

• Ay Bebek'in sevilmesini ve güvenilmesini sağlamak.
• Bu sevgi ve güveni de çok uzun yıllar koruyabilmek.
• Mağazacılık ve E-Ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak.
• ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek.
Ay Bebek

Detaylı Bilgi ve Irtbat (0224) 220 69 72

Bir Magazadan Daha Fazlası...